Zachováváme řemeslo a propojujeme keramiky.

Drobnosti a radosti na podporu spolku

Udělejte si radost a podpořte propojování keramiků!

Od vzniku spolku KERAMIKUM spatřilo světlo světa několik vydařených předmětů. Rádi vám je touto cestou nabízíme. Jejich koupí podpoříte naše aktivity. Prohlédněte si naši galerii a vyberte si nejen vzpomínkový, ale i praktický dárek. Co takhle plakát, který nesmí chybět v žádné dílně, tričko na parádu nebo na práci, placku s trefným mottem, hrnek na ranní kávu nebo pexeso pro dlouhé zimní večery? Určitě udělají radost nejen vám samotným, ale i lidem ve vašem okolí.

Kampaň, kterou chceme za vaší pomoci podpořit spolek, spouštíme nyní v adventním čase a její ukončení plánujeme na Tři krále, 6. ledna 2019.

Pojďte se tedy do nového roku vybavit dárky s ryze keramickou tématikou. Rozesíláním vašich objednávek máme naplánované na Tři krále. Do Nového roku tedy můžete vstoupit skvěle vybaveni tříkrálovými dárky!

Pexeso

Kdo si hraje, nezlobí. Doufáme, že keramici a jejich děti uvítají tradiční hru pexeso v keramickém duchu. Pořiďte si unikátní vydání s obrázky z výroby, výpalů i hotových, různě dekorovaných a glazovaných, výrobků.
100 Kč
skladem: 98 ks

Tričko

Na spolkovém výpalu byla spousta zájemců o triko s logem a mottem spolku. My jsme však měli k dispozici jen přesný počet pro organizátory. Nyní máte možnost objednat si tričko i vy! Trička necháváme dotisknout dle objednávek.
350 Kč
Pánské S (20 ks)
Pánské M (20 ks)
Pánské L (20 ks)
Pánské XL (19 ks)
Pánské XXL (18 ks)
Dámské XS (20 ks)
Dámské S (20 ks)
Dámské M (20 ks)
Dámské L (19 ks)

Placka

Pokud se vám líbí některé z keramických hesel a obrázků, jsou tu pro vás spolkové placky. Ukažte všem, že spolek existuje!
30 Kč
Keramikum - Nosorožec (10 ks)
Keramikum - Točení (bílá) (10 ks)
Keramikum - Točení (žlutá) (10 ks)
Keramikum - Oheň (9 ks)
Keramikum - Zboží (10 ks)
Keramikum - Ruce a hlína (10 ks)
Nejsem blázen, jsem keramik (9 ks)
Make pots, not war (9 ks)
Nic to nechce, jen lehce (9 ks)
Hlad je nejlepší hrnčíř (9 ks)
Žeru hlínu (0 ks)

Hrnek

Ze spolkového výpalu zbylo ještě pár hrníčků. A ne všechny přežahnuté se vešly do pece. Tak jsme si je rozebrali a dál je po částech přidáváme do našich domácích pecí. Vždy tak bude k dispozici pár hrnečků pro propagaci spolku a pro každého, kdo chce touto cestou spolek podpořit. Barvy glazur jsou jen přibližné, používali jsme různé druhy jednotlivých glazur a v dřevopeci také vycházejí často různě.
400 Kč
Petr - Shino (0 ks)
Petr - Temmoku (7 ks)
Petr - Carols red (6 ks)
Petr - Seladon (1 ks)
Stromový - Seladon (2 ks)
Proškrabávaný - Carols red (3 ks)
Proškrabávaný - Temmoku (1 ks)
Malé presso - Carols red (3 ks)
Malé presso - Shino (3 ks)
Malé presso - Seladon (2 ks)
Na nožičkách - Temmoku (5 ks)
Na nožičkách - Seladon (3 ks)
Na nožičkách - Carols red (1 ks)
Razítkovaný - Temmoku (4 ks)
Razítkovaný - Shino (1 ks)
Razítkovaný - Carols red (1 ks)
Křivulka - Seladon (8 ks)
Vroubky - Carols red (5 ks)
Vroubky - Temmoku (1 ks)
Vroubky - Shino (1 ks)

Plakát

V knihovně Petra Tomse je nepřeberně pokladů. Jedním z nich je katalog výkresů Yixingské keramiky z jeho cesty po Číně. Vybrali jsme pro vás výkresy konviček, váz a misek na bonsaje a připravili z nich inspirativní plakát, který se bude skvěle vyjímat a po dlouhé roky vás inspirovat ve vaší dílně. Plakát je ve velikosti A2 a A1 za 150, resp. 250 Kč.
150 - 250 Kč
Plakát A1 (35 ks)
Plakát A2 (98 ks)