Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Spolkové točení

kdy
16.4.2022
-
22.4.2022
od
09:30
do
15:00
Chcete si užít večery ve vyhlášené staré Kohoutovské škole, kde po 30 let probíhají intenzivní keramické kurzy? Spolek Keramikum už třetím rokem má tu možnost pořádat své akce a kurzy právě tady. Možná pokvetou bledule a možná ještě bude sníh. Společnost bude každopádně vybraná!

Po celý týden se budete moci nerušeně věnovat své práci, svým větším projektům na které jste neměli dosud čas. Nebude žádný spěch, žádné tlaky s výpalem. Jen pohoda se společníky - členy spolku Keramikum.

Můžeme si navzájem poradit a inspirovat se. V pohodové atmosféře bez všech stresů. Nebyl čas, síla, odvaha? Tady se vám může váš záměr podařit.

Máme v plánu různé legrace. Můžeme společně vytvořit nějaký objekt, zkusit si točení jednoho výrobku ve více lidech. Máme v plánu různé točířské hry a soutěže a podobné taškařice. Přivezli bychom flying wheel, případně nový typ kopacího kruhu. O zábavu nouze nebude a čaj poteče proudem. S vými výrobky můžeme podpořit nějakou dobročinnou akci (Empty bowls a podobně). Možností je nekonečně.

 

  • Kdy: 16. 4. 2022.– 22. 3. 2022. První den 9:30–18:30, další dny 8:00–17:00, poslední den 9:00–15:00. Vždy s hodinovou pauzou na oběd
  • Kde: Keramické studio Jarmily Tyrnerové - Kohoutov
  • Lektor: V pravém slova smyslu tady lektor nebude. Budeme si jimi navzájem, pokud budeme chtít. O hladký pobyt se postará Petr Toms, který to tu dobře zná.
  • Organizátor: Keramikum z.s.
  • Cena: 4 500 Kč, pro členy spolku Keramikum sleva 500 Kč
  • Storno: Je možné nejpozději 14 dnů před zahájením a jen v případě přihlášených náhradníků (kteří potvrdí účast), nebo můžete za sebe poslat někoho jiného, je ale nutné, informovat pořadatele.
  • Info k organizaci: info@keramikum.cz
  • Info k programu: tomspetr@seznam.cz
Registrace
Spolkové točení
kategorie Spolková akce
kde Kohoutov
kdy 16.4.2022
od 09:30
do 15:00
kontakt Organizace: info@keramikum.cz, program: tomspetr@seznam.cz
Diskuze